Новини » Політика 10 липня, 2019, 8:21
Скандал із делегацією: віцепрем'єрку спитали про появу поруч із нею двох телеканалів
ZIK
ZIK

Не включивши Іванну Климпуш-Цинцадзе в списки на поїздку в Канаду Володимир Гройсман принизив її. Проте виглядає дивним, що робили два телеканали, коли вона раптом вирішила зайти у Маріїнський палац.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Іван Крулько.

На його думку, недопуск Климпуш-Цинцадзе на міжнародні зустрічі принижує Україну.

«Знаєте, що ще дивне в цій історії? Не тільки приниження дивне. Знаєте, що Іванну в останній момент не відпустили на міжнародну конференцію з питань реформ в Канаді. Вона мала бути. Я вже в Канаді дізнався, що їй в останній момент заборонили туди їхати. В цьому винен уряд», – вважає пан Крулько.

Водночас він поцікавився, що робили два телеканали з пані Іванною, коли вона раптом вирішила зайти у Маріїнський палац.

«Тому я хочу сказати, - «Обоє рябоє». Одні виключили зі списків, а інші вирішили на цій темі пропіаритися, тому і вийшла ця історія», - додав Крулько.

На думку народного обранця, їм варто було би подумати не про вибори, а про інтереси України. Вони - влада, яка відходить. І не потрібно на цих речах спекулювати, принижувати Україну і виставляти перед усім світом українців, як нездатних сідати за один стіл і домовлятися між собою, відзначив пан Крулько.

«Вони раніше були однією командою. Якщо пиляти бюджет, то робили це разом, якщо дерибанити посади, то дерибанили разом. А на вибори пішли різними командами і тепер одне одного «мочать», – прокоментував Іван Крулько.

Нагадаємо, що віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 03:46 :34