Печерський суд відхилив клопотання ГПУ щодо арешту майна Ющенка

Віктор Ющенко. Фото: Корпусенко Борис/УНІАН

Печерський районний суд Києва відхилив клопотання Генеральної прокуратури України щодо арешту майна третього президента України Віктора Ющенка.

Про це повідомляє Україна Молода з посиланням на адвоката Ющенка Віталія Наум..

За словами адвоката Ющенка Віталія Наума, суд відмовив Генпрокуратурі в арешті майна колишнього президента. Він додав, що вважає відкриття справи проти Ющенка та клопотання ГПУ "передвиборчим піаром".

«Ми вважаємо, що це, враховуючи, що незабаром ви­бори, хтось намагається зробити собі піар або приховати ті недоліки, відсутність результатів, які є в інших справах. Зрозуміло, що всі невдачі потрібно чимось перекривати, а постать Ющенка, вона якраз дозволяє сказати, що ми знайшли щось нове, ми рухаємось далі. Привернути увагу до одного, закривши очі і відвернувши увагу на великі провалля в іншому», − наголосив адвокат.

Як зазначалося, раніше керівник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що прокуратура просить суд заарештувати майно екс-президента Віктора Ющенка. ГПУ повідомила про підозру третьому президенту Віктору Ющенку в рамках розслідування справи щодо виведення резиденції «Межигір'я» із державної власності у 2007 році. У підозрі йдеться про те, що Ющенко, діючи за попередньою змовою з групою осіб шляхом зловживання своїм службовим становищем, заволодів державним майном урочища «Межигір’я» вартістю 540 млн грн. У цій справі ГПУ оголосила про підозру ще п’яти особам.Loading...