Новини » Політика 10 липня, 2019, 21:35
Організацію корабельних «зустрічей» із чиновниками Кононенко назвав своєю «традицією»
ZIK
ZIK

Такі зустрічі я проводжу системно протягом трьох років. І на останній були не тільки голови сільських рад, а й районні депутати та активісти. Там відбувається абсолютно неформальне спілкування, йде моє ознайомлення з проблемами. Ми обговорюємо важливі питання та шляхи їхнього вирішення.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів український бізнесмен, народний депутат України 8-го скликання Ігор Кононенко, відповідаючи на питання ведучої, навіщо він запрошував голів сільських рад і місцевих депутатів на прогулянку кораблем.

«Я це роблю системно протягом трьох років. На останній зустрічі були не тільки голови сільських рад, а й районні депутати. Також були й активісти з району. Там було багато людей. І проводжу я такі зустрічі двічі на рік протягом останніх 3 років. Але чомусь попередні зустрічі нікого не цікавили. От узагалі нікого. А остання зустріч набрала такого розголосу», – дивується нардеп.

За словами Кононенка, немає у таких зустрічах жодного елементу підкупу. Політик каже, що йому таким чином легше дізнаватися про проблеми районів.

«Я це називаю «зворотній зв'язок». Відбувається абсолютно неформальне спілкування, йде моє ознайомлення з проблемами. Ми обговорюємо важливі питання, шляхи їхнього вирішення. Проговорюємо про те, що вже зроблено. Плануємо плани на майбутнє. Це, до речі, і є робота народного депутата.

Це спілкування традиційне. І після нового року ми також збиралися. Але тоді це нікого не цікавило, бо не було виборів. А зараз вибори, і, можливо, комусь з конкурентів здалося, що таким чином можна підірвати мою репутацію в районі. Можливо були якісь інші цілі, я не знаю. Але я хочу підкреслити, що ці зустрічі я робив системно і вважаю, що це частина роботи народного депутата. Мені цікаве і важливе таке спілкування», – наголосив народний обранець.

Окрім цього, депутат зауважив, що корабель, на якому відбувалася зустріч, він орендував на 3 години за 8 тисяч гривень і використав для цього свої особисті кошти.

Нагадаємо, Ігор Кононенко заявив, що не виходить із партії Петра Порошенка, але припиняє виконувати обов’язки члена президії партії «Європейська солідарність» і керівника обласної партійної організації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 03:23 :01