Новини » Події 10 липня, 2019, 16:10
Нацрада з телерадіомовлення оголосить конкурси на 170 FM-частот
<nbsp;>

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні, запланованому на 11 липня, має намір затвердити проведення шести форматних радіоконкурсів на 170 FM-частот.

Про це повідомив член Нацради Максим Онопрієнко під час брифінгу в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Національна рада підготувала план з розвитку українського радіопростору, який передбачає розвиток Суспільного мовлення. Завтра на засідання винесено шість форматних радіоконкурсів, які загалом налічують 170 FM-частот. Це перший за п'ять років настільки великий проект, який охоплює 23 області України, 41 частоту у 20 обласних центрах», − сказав він.

За словами Онопрієнка, концепція конкурсів передбачає шість форматів: інформаційне мовлення, освітньо-розважальне, культурно-мистецьке, військово-патріотичне, місцеве та музично-розважальне.

Конкурс розвитку інформаційного мовлення, зокрема, передбачає 36 FM-частот у таких містах, як Київ, Ужгород, Івано-Франківськ, Одеса. Також охоплюються прикордонні території України та райони «білих плям».

Конкурс розвитку освітньо-розважального мовлення - 38 FM-частот. Міста: Вінниця, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Полтава, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Конкурс із розвитку культурно-мистецького мовлення - 15 FM-частот: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Полтава, Херсон.

Конкурс із розвитку військово-патріотичного мовлення - 8 FM-частот у Запоріжжі, Львові, Миколаєві, Полтаві та Херсоні.

Конкурс із розвитку місцевого радіомовлення - 68 FM-частот: Запоріжжя, Тернопіль, Чернігів.

Конкурс із розвитку мереж музично-розважального мовлення - 5 FM-частот: Житомир, Львів, Полтава Херсон.

«За останні п'ять років ми побудували найпотужнішу радіомережу в Україні, аналогів їй немає. Ця мережа об'єднує 157 населених пунктів, де встановлено 157 передавачів у 24 областях України. Нині серед наших ключових цілей - добудова мереж Суспільного мовлення. Це буде новий етап», − зазначив під час брифінгу член Нацради Сергій Костинський.

При цьому він додав, що у 2014-2019 роках було видано 294 FM-частоти. Більшість із них отримала Національна суспільна телерадіокомпанія - 203. Ще 83 частоти видано регіональним і загальнонаціональним мовникам, вісім частот отримало військово-патріотичне радіо «Армія FM».

У регіонах найбільшу кількість частот за зазначений період отримали телерадіоорганізації в Донецькій (52 частоти), Луганській (45 частот), Херсонській (31 частота), Харківській (25 частот) і Львівській (21 частота) областях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 19:24 :34