Новини » Політика 10 липня, 2019, 7:02
Мосійчук виступив із пропозицією угоди для усіх політиків України
ZIK
ZIK

У той час, як в суспільство вкидається дискурс про мову, політики крадуть і фальсифікують. Ці теми треба цілком вивести за дужки.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

Пан Мосійчук зауважив, що українці мають усвідомити, що як тільки якийсь політик починає говорити за мову, віру чи армію, значить десь крадуть чи фальсифікують, його треба гнати і чим далі.

«Зараз вони кричать про віру, мову, армію, а на 94 окрузі відбувається фальсифікація, там роздають печатки людям, які до комісії не мають ніякого стосунку. Тобто поки в суспільство вкидається дискурс про мову, вони крадуть і фальсифікують», – зазначив політик.

Також, гість програми вважає, що мова, віра і армія - це фундамент української державності і нації, і на законодавчому рівні прописані всі питання їх функціонування. Тому на його думку, їх потрібно вивести за рамки будь-яких політичних обговорень.

«Я дивлюся цього лузера, який кричить з трибуни, - «Давайте поскандуємо: Мова, Віра, Армія... ЄС, ЄС, ЄС». А команда Зеленського ведеться на це і продовжує з ними дискусію, висловлюючи якісь свої тези. Давайте ми виведемо повністю за дужки ці теми», – запропонував Мосійчук.

Нагадаємо, що згідно з результатами роллингового дослідження, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка і центром "Соціальний моніторинг" у Верховну Раду на позачергових виборах 21 липня проходять п'ять партій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 13:16 :15