Новини » Події 10 липня, 2019, 13:42
Корабель РФ провокував НС у Чорному морі під час «Sea Breeze 2019»
<nbsp;>

Російська Федерація нехтуючи нормами міжнародного морського права провокувала надзвичайну ситуацію в акваторії Чорного моря під час міжнародних навчань «Sea Breeze 2019».

Про це у Facebook повідомляє Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

«Не зважаючи на прибережне повідомлення для мореплавців щодо закриття району для проведення міжнародних навчань «Sea Breeze 2019», корабель Чорноморського флоту РФ «Сметливый» близько 8:00 10 липня 2019 р. провокуючи на небезпечну ситуацію, зайшов у закритий для мореплавства район, де проводились практичні стрільби корабельної артилерії морського угрупування міжнародної коаліції. Корабель Чорноморського флоту був опитаний фрегатом «Гетьман Сагайдачний» відповідно до міжнародного протоколу, але зробив вигляд, що має «проблеми» зі зв'язком», − йдеться у повідомленні.

«Даний факт є черговою підставою для міжнародної спільноти не сприймати Російську Федерацію, як прогнозований суб'єкт міжнародного морського права, системні порушення якого стали нормою поведінки Росії в Чорноморському регіоні», − підкреслили у прес-центрі Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 02:55 :56