Новини » Політика 10 липня, 2019, 2:18
Катеринчук знайшов заміну грошам МВФ
ZIK
ZIK

МВФ бачить дефіцит бюджету і говорить про те, що у нас є земля, неприватизовані підприємства, тому подавайте з молотка. Я вважаю, що це не припустимо і не правильно. Нам під такі умови гроші не потрібні. Вони будуть дуже дорогими для населення.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політик, юрист, голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Головний резерв зростання економіки України – це вирішення внутрішніх проблем, які є сьогодні. Перш за все, це боротьба з корупцією, це монополія олігархів, це продовження питання децентралізації. А МВФ говорить про стандартні речі. Він бачить дефіцит бюджету і говорить про те, що у нас є земля, неприватизовані підприємства, тому подавайте з молотка. Я вважаю, що це не припустимо і не правильно. Нам під такі умови гроші не потрібні. Вони будуть дуже дорогими для населення»,– заявив Микола Катеринчук.

Ба більше, додав політик, що під час війни українські активи продадуться за безцінь і купити їх зможуть виключно олігархічні структури, бо тільки у них є гроші.

«Малий і середній бізнес не зможе взяти участі у приватизації. Тому зрозуміло, що підуть з молотка наші державні монополії», – підкреслив гість програми.

Тому, наголошує Микола Катеринчук, Україна має використати внутрішні резерви для поповнення бюджету, щоб у майбутньому не брати позики в МВФ.

«У нас є внутрішні резерви. Це боротьба з контрабандою, це перекриття усіх схем, виведення з тіні податків. Якщо перекрити тільки контрабанду, ми будемо отримувати від 3 до 5 мільярдів доларів. А якщо додати ще боротьбу з корупцією, то нам це дасть набагато більше, ніж 5 мільярдів на рік. Сподіваюся, новий парламент цим займеться»,– підкреслив Катеринчук.

Нагадаємо, 20 грудня 2018 року народні депутати продовжили мораторій на продаж сільськогосподарських земель на рік, до 1 січня 2020 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 22:54 :53