Новини » Суспільство 10 липня, 2019, 12:32
Група ICU відкрила в Києві перший офіс обслуговування клієнтів-фізичних осіб
ZIK
ZIK

Група ICU відкрила в Києві офіс з обслуговування клієнтів-фізичних осіб. Офіс розташований у бізнес-центрі «Леонардо» на вулиці Богдана Хмельницького, 19/21.

Керуючий партнер ICU Костянтин Стеценко розповів, що основним фокусом офісу буде обслуговування індивідуальних клієнтів, які хочуть інвестувати в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП).

«Раніше інструментом ОВДП користувалися переважно банки та інші юридичні особи, тоді як фізичні особи обирали давно знайомі їм депозити. Проте зараз ОВДП стають популярнішими й серед індивідуальних інвесторів: їх цікавить вища прибутковість ОВДП та 100% державна гарантія виплат, можливість кожного дня продати ОВДП і отримати кошти. Допомогти їм зробити перші кроки в інвестуванні й має на меті наш клієнтський офіс», – відзначив Костянтин Стеценко.

Нагадаємо, що наразі середньоринкові ставки прибутковості ОВДП в гривні (17-18%) та в доларах (5-7%) є вищими за ставки банківських депозитів (15% в гривні та 2-3% в доларах). Окрім того, з доходу від держоблігацій інвестори не сплачують податок на доходи фізичних осіб (ПДФО).

В ICU можна придбати ОВДП строком обігу від 1 місяця до 6 років. Мінімальний поріг для першої інвестиції становить 100 000 грн або еквівалент цієї суми у валюті. Подальші угоди можуть бути на будь-які суми.

ICU вже протягом 10 років є лідером ринку ОВДП в Україні й тому має змогу пропонувати клієнтам-фізичним особам найкращі умови обслуговування: одну з найнижчих на ринку комісій за проведення операцій з ОВДП – всього 200 грн. Комісія при виплаті валюти на рахунок клієнта – фіксована та становить 25 доларів. Відкриття рахунку в цінних паперах, обслуговування та зберігання ОВДП для клієнтів ICU є безкоштовним. Для порівняння – у деяких банках комісії за операції з ОВДП можуть перевищувати декілька тисяч гривень.

«Відтепер, окрім високої прибутковості та низької комісії, фізичні особи зможуть отримати сервіс найвищого рівня з купівлі-продажу ОВДП просто в центрі Києва. Ми не плануємо зупинятися в напрямку якості обслуговування та запропонуємо нашим клієнтам нові цікаві рішення найближчим часом», – підкреслив Костянтин Стеценко.

Окрім інвестицій в ОВДП, в клієнтському офісі ICU можна отримати консультації щодо заощаджень через недержавні пенсійні фонди, а також про вкладення коштів в інвестиційні фонди під управлінням ICU.

Офіс розташований на першому поверсі бізнес-центру класу А «Леонардо» та працює з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00 без перерв.

Контактний телефон для клієнтів: +38 (044) 377-70-30, електронна пошта: sales@icu.ua

Довідка:

Група ICU – незалежна фінансова група, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

Заснована в 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи розміром понад 500 млн доларів.

Керуючі партнери ICU - Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 19:23 :23