Новини » Спорт 10 липня, 2019, 13:15
Футболісти «Зорі» на зборі в Словенії програли польському «Шльонську»
Луганська «Зоря» завершує тренувальний збір у Словенії / ua-football.com

Луганська «Зоря» зіграла свій передостанній поєдинок на поточному навчально-тренувальному зборі в Словенії.

У матчі проти польського клубу «Шльонськ» підопічні Віктора Скрипника поступилися з  мінімальним рахунком 1:2, повідомляє ua-football.com.

Звітний поєдинок «Зоря» провела у такому складі: Микита Шевченко, Олександр Тимчик, Євген Чеберко, Віталій Вернидуб, Джоель Абу Ханна, Дмитро Іванисеня (Лазао, 68), Дмитро Хомченовський, Владислав Кочергін, Богдан Ледньов, Владислав Кабаєв, Артем Громов.

«Зоря» забила першою – рахунок на 35-й хвилині відкрив Владислав Кабаєв. Однак поляки ще до перерви, на 39-й хвилині відновили статус-кво, а в другому таймі, на 79-й хвилині провели переможний м’яч. 2:1 – на користь «Шльонська».

Додамо, що заключний поєдинок на зборах в Словенії «Зоря» проведе з угорським футбольним клубом «Пакш». Матч відбудеться завтра, 11 липня. Початок гри заплановано на 19:00 за київським часом.

2019-07-17 20:30 :46