Новини » Суспільство 10 липня, 2019, 23:45
Філарет каже, що краще б не давав інтерв’ю «ворожому» каналу «Росія24»

Почесний патріарх Філарет стверджує, що не знав, що його інтерв’ю пропагандистському каналу «Росія24» викличе таку негативну реакцію у суспільстві. І якби передбачив таке, він би ймовірно відмовився від інтерв’ю.

Про це Філарет заявив у інтерв’ю Громадському.

«Я даю інтерв’ю всім, хто до мене звертається. Та я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв’ю, яке я давав ворожому каналу», – сказав Філарет.

Разом з тим він звинуватив українські ЗМІ у тому, що «вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі» і спрямовані на «знищення Київського патріархату».

Філарет також зауважив, що «цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву», і підкреслив, що «він не перекрутив те що я сказав. І це уже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос але почув правду. Одні звертають увагу на те кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав», – наголосив Філарет.

Водночас, він зауважив, що можливо він «помилився в цьому, що дав інтерв’ю такому каналу».

Раніше Філарет дав інтерв’ю «Росії 24», де розкритикував Томос та ПЦУ.

Своєю чергою, у ПЦУ заявили, що Філарет занедужав, а хвороба зробила його фактичним союзником Москви в боротьбі проти Томосу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 19:27 :05