Чистки в «Слузі народу»: викинули неугодних замість оскандалених

ZIK

Попри те, що в списку партії «Слуга народу» знайшли осіб із подвійним громадянством, їх не виключили, а зробили це з кандидатами, які мали принципову позицію.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова Центру «Ейдос», політолог, кандидат наук із державного управління Віктор Таран.

Пан Таран заперечив тезу, що в партії «Слуга народу» є внутрішня дисципліна, і там знайшли та виключили людей з іноземним громадянством.

«Інформація про тих кандидатів, які представляють першу столицю радянської України, то вони залишилися у списку, а виключили інших людей. Це також ставить питання до того, наскільки партія монолітна», – зазначив експерт.

Зокрема він пригадав, що нещодавно навіть був скандал із виконавчим директором Незалежної асоціації банків України Оленою Коробковою, яку нібито виключили зі списку за власним бажанням.

«Вона була одна з тих, хто недавно зайняв позицію, що Приватбанк був націоналізований справедливо. Після цього її виключили зі списків нібито на підставі власної заяви. Вона звернулася до ЦВК і правоохоронних органів, що вона не писала заяву, і вона вимагає, щоб ЦВК не виключало її. Коли трапляються такі скандали, то їх треба піднімати», – констатував Віктор Таран.

Нагадаємо, що кандидат у народні депутати та виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова заявила, що її виключення зі списку кандидатів у нардепи зі «Слуги народу» є незаконним. А олігархічні сили в партії почали їй погрожувати.

Читайте більше новин на тему: вибориLoading...