Новини » Політика 10 липня, 2019, 15:47
Багато потрібно рішучості, щоб вигнати слабшого?, – політик про перепалку Зеленського із чиновником
ZIK
ZIK

Своє ставлення до людини, яка порушила закон, слід висловлювати в рамках чинного законодавства. Не потрібно бути дуже сильним та рішучим, щоб вигнати із зали та принижувати слабшого за себе. Розмова Володимира Зеленського із секретарем міськради Борисполя – не надто достойна поведінка.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик і меценат Геннадій Гуфман.

Коментуючи поведінку Володимира Зеленського, який вигнав із наради секретаря міськради Борисполя, експерт наголосив: відразу згадав історію із Геннадієм Кернесом. Свого часу міський голова Харкова грубо вилаявся на одного із чиновників під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

«Пам’ятаєте, він сказав «Кандауров – сучий пес. Я тебе на нуль помножу». Він одразу ж став відомим та популярним на всю країну», – зауважив політик.

Він наголосив: не знає, чи Кернес казав це для збереження власної популярності, чи щиро «хотів передати емоцію своєму підлеглому», щоб той почав працювати. Однак, у випадку із Зеленським, своє ставлення до людини, яка порушила закон, слід висловлювати в рамках чинного законодавства.

«Людину колись засудили, наскільки розумію, вона вже за це відповіла, із цього робиться публічне шоу, виганяючи її із зали і принижуючи. Звичайно, це може викликати короткотерміновий захват. Однак, насправді, чи багато рішучості в тому, щоб вигнати із зали слабшого?», – зауважив він.

Експерт підкреслив: люди із захопленням дивились за сміливістю і рішучістю у заявах щодо влади і сильніших. Однак виганяти слабших – не надто достойна поведінка.

Нагадаємо, Володимир Зеленський у Борисполі змусив секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка покинути офіційну зустріч. При цьому він використовував грубу риторику і переходив із чиновником нижчого рангу на «ти».

Як повідомлялось раніше, лідер партії ВО «Свобода» Олег Тягнибок зазначав, що з часом невиконання обіцянок Зеленським спричинить величезне розчарування в суспільстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 19:11 :39