Новини » Світ 9 липня, 2019, 23:55
У Парижі оголосили надзвичайний стан у сфері клімату
Протест школярів та студентів проти відсутності заходів з протидії зміні клімату в Гаазі, Нідерланди. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Протест школярів та студентів проти відсутності заходів з протидії зміні клімату в Гаазі, Нідерланди. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Париж, в якому в 2015 році відбулося підписання історичної угоди про боротьбу з глобальним потеплінням, у вівторок оголосив кліматичну надзвичайну ситуацію після аналогічних кроків інших міст і національних парламентів.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на France24.

«Париж, як і інші міста, оголошує кліматичну надзвичайну ситуацію», – сказала Селія Блауель, заступник мера з питань навколишнього середовища на засіданні муніципальної ради, підкресливши необхідність дотримуватися цілей угоди 2015 року.

У декларації також зазначено, що мерія Парижа створить «кліматичну академію» з метою кращого просвітництва молоді та громадськості з цього питання.

Британський парламент став першим у світі, який оголосив надзвичайний стан у сфері клімату, аналогічне рішення пізніше ухвалив парламент Ірландії.

За даними Climate Mobilization, неурядової організації США, що наполягає на таких деклараціях, близько 650 місцевих органів влади в містах і селищах по всьому світу оголосили надзвичайну ситуацію з кліматом.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 03:18 :18