«Путінський» скандал у Грузії: Саакашвілі пригадав код до Wi-Fі в ресторані

Те, що сказав про Путіна грузинський журналіст – так думає багато людей. Зокрема я знаю грузинський ресторан, де є код до Wi-Fi, який дозволяє зрозуміти, чи відвідувач «путінець».

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів політик Міхеїл Саакашвілі.

На його думку, якщо політик заявив те ж, що сказав грузинський журналіст, то навряд чи заробив би собі якісь бали.

«Пам'ятаєте, як свого часу міністр іноземних справ Андрій Дещиця заспівав відому пісню, і це коштувало йому посади? Тому навряд чи ця історія могла бути хороша, якщо ти не Ляшко», – сказав пан Саакашвілі.

Водночас політик зауважив, що, з іншого боку, Грузія окупована, її постійно принижують так само, як і Україну, а велика кількість людей загинула, втратила майно та майбутнє.

«Якщо по-людськи, то те, що сказав журналіст – так думає багато людей. У мого друга є ресторан, в якому код до Wi-Fi «Путін — х..ло». Це грузинський ресторан. І коли заходять туристи, зразу можна зрозуміти, хто «путінець», а хто  ні. Хто залишається після такого коду, значить наша людина. Люди бувають різні, росіяни також. Вони також мають різне ставлення до цього», – констатував Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, що грузинський телеведучий Гіоргій Габунія зробив нецензурний коментар на адресу російського президента в прямому ефірі 7 липня. Його дії засудили президент і прем'єр-міністр Грузії Саломе Зурабішвілі і Мамука Бахтадзе, а також російське МЗС і прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...