Повернення Безсмертного: політик обурився вчинком Президента

ZIK

Немає значення, хто братиме участь у підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи з української сторони. Важливо, що президент Зеленський думає щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова партії «Громадська сила» Загід Краснов.

Політик, коментуючи інформацію про те, що Президент України Володимир Зеленський призначив Романа Безсмертного представником України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи, зазначив, що така «перестановка» жодним чином не вплине на Мінський процес.

«Абсолютно без різниці, хто сьогодні очолюватиме цю комісію з нашої сторони. Поясню, чому. Тут важливе лише одне: щоб Президент Зеленський вийшов і сказав: «Я бачу вирішення конфлікту на Донбасі ось таким…». Це є основою всього. Він як Президент, який відповідає за міжнародні відносини і за зовнішню політику, – як він це бачить, ми цього ще не почули.

Він підтримує Мінські домовленості чи ні? Він підтримує особливий статус Донбасу чи ні? Він підтримує децентралізацію у частині Донбасу чи ні? Амністію підтримує чи ні? Вибори місцеві підтримує чи ні? Ми маємо це бачити. Але, на превеликий жаль, і я бачу у цьому мінус, він цього не говорить», – зазначив Загід Краснов.

Політик припустив, що таку мовчанку Президента можна пояснити тим, що незабаром вибори до ВРУ, і він не хоче отримати «мінус» голосів від певної частини виборців. Загід Краснов висловив сподівання, що після виборів до парламенту Президент чітко озвучуватиме, яким він бачить вирішення цього питання.

«А те, що буде говорити Роман Безсмертний чи хтось інший із членів цієї комісії, що він думає з цього питання, не має жодного значення», – переконаний Загід Краснов.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський доручив політику Роману Безсмертному представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань у Тристоронній контактній групі, що засідає в Мінську.

Loading...