Новини » Політика 9 липня, 2019, 16:20
Перфоманс Климпуш-Цинцадзе: Політолог гостро розкритикував поведінку віце-прем'єрки

Свій перфоманс біля Маріїнського парку Климпуш-Цинцадзе використала не проти Зеленського, а проти Гройсмана.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Гладких.

Політолог, коментуючи звинувачення віце-прем’єрки Іванни Климпуш-Цинцадзе на адресу прем’єра Гройсмана, зауважив: «Українська стратегія Гройсмана» та «Європейська солідарність» Порошенка укомплектовані людьми, які вийшли з одного політичного поля, але сьогодні вони є опонентами.

Однак звинувачувати Гройсмана у тому, що Климпуш-Цинцадзе не впустили на саміт Україна-ЄС, додає Гладких, – безпідставно.

«Климпуш-Цинцадзе спочатку опинилася в одних списках, за допомогою яких потрапила в Раду і уряд. Потім перебігла в інші списки і сидить зараз у Петра Олексійовича Порошенка. Але вона не опинилася в тих списках, які формує президент України Зеленський», – наголосив політолог.

Тому, дивується експерт, свій перфоманс біля Маріїнського парку, де проходив саміт Україна-ЄС, Климпуш-Цинцадзе використала не проти Зеленського, а проти Гройсмана.

«Які інтереси держави цікавлять людей, які хочуть залишитися при владі, або хоча б біля влади?! Для неї на сьогоднішній день це не є принципово важливим. Це моє припущення»,– додав Валентин Гладких.

Підсумовуючи, він порадив віце-прем’єрці спочатку подивитися, хто формує список делегацій, а уже потім робити закиди.  

«Ця ситуація дуже характеризує саме її. Вона дуже сильно хотіла вкусити Гройсмана, але не вийшло»,– прокоментував Валентин Гладких.

Нагадаємо, віце-прем'єрку з євроінтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе у понеділок не допустили на саміт Україна-ЄС.

Вона звинуватила прем’єра Гройсмана у тому, що той викреслив її зі списку учасників зустрічі.

Натомість Володимир Гройсман заявив, що віце-прем’єрка з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе хотіла влаштувати політичний скандал, «автором» якого він назвав колишнього президента, лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 12:19 :57