Новини » Львів 9 липня, 2019, 14:50
Львівське підприємство переобладнує старі ТЕЦ на альтернативні види палива
Керівник підприємства “Ecopower” Віктор Пілат
Керівник підприємства “Ecopower” Віктор Пілат

Пілотний проект із переобладнання застарілої ТЕЦ на альтернативні види палива реалізує львівське підприємство “Ecopower” у Київській області. З допомогою європейського обладнання львів'яни впроваджують технології заміни дорогого газу.

У Львові завершують налагоджувальні роботи обладнання, яке незабаром буде встановлено на Київщині.

“Тут зібрана автоматична система управління невеличкої міні-ТЕЦ, яка працюватиме на деревній трісці і на деяких відходах, - повідомив керівник підприємства “Ecopower” Віктор Пілат. - Після того, як тут будуть закінчені підготовчі роботи, обладнання буде доставлено на об'єкт. Ближче до кінця вересня оновлену ТЕЦ буде запущено. І вже в цьому році люди отримають тепло в своїх домівках”

Переобладнати застарілі і енерговитратні теплоелектростанції  дозволяє сучасна німецька техніка. Уся система - компютеризована і повністю автоматична. Оператор контролює роботу станції кількома клавішами. Містяни отримують і електрику і тепло.

“У цьому місці є багато лісів і є великі деревооброблювальні підприємства - пилорами та меблеві фірми. Відходи від виробництво до цього часу спалювали або викидали, - повідомив інженер-електрик Богдан Рудик. - Із впровадженням цієї станції є можливість ці відходи спалювати і перетворювати у енергію, якої зараз бракує. І це екологічніше за спалювання вугілля”.

Такі способи переходу на альтернативне паливо активно використовують у Європі. Зокрема, у Литві. “Ця система є повністю європейською. Вона кардинально відрізняється від радянської, - повідомив керівник підприємства “Ecopower” Віктор Пілат. - Ми вже запустили десятки таких об'єктів у Європі. Тому для нас це звична робота. Але для України це новинка. В Європі, і вже в Україні, люди зрозуміли, що “бавитися” дорогим газом уже можливості немає”.

Перейти від спалювання газу на місцеві види палива - такою є пропозиція львівського підприємства. Такі теплоелектростанції в силі вирішити енергетичні проблеми українських міст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 09:43 :38