live

Для зменшення ціни на газ Зеленському потрібні лічені години, – Тимошенко

ZIK

Українці мають усі підстави через суд вимагати відшкодування за переплачену ціну на газ. Адже суд скасував постанову, яка діяла ще з 2016 року. Окрім того, Володимир Зеленський повинен накласти вето на всі такі постанови уряду. Для цього йому потрібні лічені години.

Про це у кулуарах парламенту заявила лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Вона наголосила: враховуючи, що суд скасував постанову Кабміну щодо підвищення тарифів на газ, тепер кожне підприємство, яке усі ці роки переплачувало, може відсудити ці кошти.

«Якщо у людей чи організацій для цього будуть бажання і можливості, кожен може піти в суд та повернути собі гроші», – заявила Тимошенко.

За її словами, рішення суду дає підстави для всіх громадян України або юридичних осіб, які звернуться до суду, отримати відшкодування переплаченого. Окрім того, на базі цього ж судового рішення Володимир Зеленський має право накласти вето на всі постанови уряду Гройсмана щодо підвищення цін на газ.

«Для цього новому президентові потрібен, можливо, один день, а може й одна година», – підкреслила лідерка «Батьківщини», мовляв, для цього у Зеленського є законне підґрунтя.

За її словами, головне, щоб на базі цього рішення президент, НКРЕКП, парламент почали діяти негайно.

«Щоб це судове рішення не було проігноровано вже новою владою, а люди не залишились із недопустимо високими цінами на тепло, газ та гарячу воду», – зазначила депутатка.

Окрім того вона прокоментувала вимогу міжнародних партнерів повернення криміналізації  статті про незаконне збагачення. Мовляв, її партія виступає проти скасування та коригування цієї норми.

«Ми готові голосувати за закон, що поверне відповідальність за незаконне збагачення», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Як повідомлялось раніше, на початку березня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною постанову Кабінету міністрів України від 27 квітня 2016 року, якою визначався порядок формування ціни на газ для населення.Loading...
Loading...
Loading...