ЗМІ: Аргентина і Бразилія відмовилися від пропозиції УЄФА виступати в Лізі націй
uefa.com
uefa.com

Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) запросив збірні Аргентини та Бразилії виступати в Лізі націй.

Така ідея з’явилася після скандалу з суддівством в півфіналі Кубка Америки між Бразилією і Аргентиною (2:0), пише ua-football.com.

Багато хто залишився незадоволений тим, як арбітри використовували систему відеоповторів VAR.

Реакція обох федерацій на пропозицію УЄФА не забарилася. І бразильці, і аргентинці відхилили пропозицію, щоб уникнути прямих зіткнень з Південноамериканською конфедерацією футболу (CONMEBOL).

Нагадаємо, напередодні збірна Бразилії завоювала Кубок Америки-2019, обігравши в фіналі домашнього турніру команду Перу (3:1). Збірна Аргентина стала володаркою бронзових медалей, перемігши команду Чилі (2:1).

2019-10-21 02:43 :11