Новини » Світ Читать эту новость на русском

Жінка-президент: Саакашвілі заявив про крадіжку виборів у Грузії

ZIK

Останні президентські вибори в Грузії були вкрадені, тому Саломе Зурабішвілі я називаю «так званий президент».

Про це  в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів політик Міхеїл Саакашвілі.

Ведуча програми поцікавилася, що зараз відбувається в Грузії. Пан Саакашвілі розповів, що Грузією керує проросійський або російський олігарх Бідзіна Іванішвілі, він величезний приватний акціонер Газпрому. І ось після не дуже доречної витівки журналіста, який просто дзеркально повторив те, що росіяни роблять вже багато-багато років, вишикувалися в чергу його прислужники, вважає політик.

«Наприклад, відомий українцям футболіст Каладзе, який у Грузії перекваліфікувався в абсолютно проросійського політика, також так званий прем'єр і президент. Я б його так не називав, але останні президентські вибори в Грузії були вкрадені. Прем'єр був молодшим помічником двоюрідного брата Іванішвілі, коли вони разом крали залізну дорогу», – зазначив політик.

За його словами, йому бридко за цим спостерігати і шкода, що в його країні все пішло так погано. Але, з іншого боку, народ вже повстав, величезна кількість людей на вулицях, молодь весь час протестує. Він зауважив, що влада в дуже поганій формі, і скоро їй настане кінець, як і олігархам у Вірменії, Молдові, Україні.

«Це реально велика кількість людей, які вибачаються, плазують перед Путіним, всяко засуджують найбільш організовану партію Грузії, тобто мою партію, і всяко намагаються спихнути на нас всю вину. А Росія і Путін отримують задоволення і кажуть: "Ще більше принижуйтесь, ще трошки полижіть взуття і може ми вас не задавимо". Ось така ситуація. Я звик до того, що Грузія – флагман всіх змін до кращого, зараз ми трошки відстали, але нічого – ми доженемо», – переконаний Саакашвілі.

Нагадаємо, що грузинський телеведучий Гіоргій Габунія зробив нецензурний коментар на адресу російського президента в прямому ефірі 7 липня. Його дії засудили президент і прем'єр-міністр Грузії Саломе Зурабішвілі та Мамука Бахтадзе, а також російське МЗС і прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...