Разумков фактично назвав наступного прем’єра,– Кирило Сазонов

ZIK

Вчора голова партії «Слуга народу» й один з найближчих соратників Зеленського Разумков сказав, що наступним прем’єром, як би не хотіла Тимошенко, можливо, буде чинний. Тобто Гройсман.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Кирило Сазонов.

Кирило Сазонов, коментуючи останні соціологічні дослідження щодо рейтингу політичних партій, зазначив, що про «Українську стратегію Гройсмана» поки що не варто забувати.

«Адже йде активна робота й активна реклама. Є звіти по тому, що зроблено. Думаю, Гройсман забере деякі голоси у «Європейської солідарності». А якщо він переконає виборців дійти до дільниць, а 600 тисяч голосів – це не так багато, то він має усі шанси, щоб пройти до парламенту»,– заявив політолог і додав, що він знайомий з внутрішньопартійними рейтинги, які є більш точними, ніж загальні.

Також Кирило Сазонов не виключає, що Володимир Гройсман може залишитися на посаді прем’єр-міністра.

«Вчора голова партії «Слуга народу» й один з найближчих соратників Зеленського Разумков сказав, що наступним прем’єром, як би не хотіла Тимошенко, можливо, буде чинний. Тобто Гройсман. Тому якісь рейтинги він бачив і якісь стосунки є»,– зауважив Сазонов. Він вважає, що такі слова не можуть бути простою обмовкою.

Разом з тим, Кирило Сазонов зауважив, що такі заяви робить не Президент, а його оточення. На думку політолога, Зеленський ці питання сьогодні просто не вирішує.

Нагадаємо, згідно з результатами ролінгового дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б партії «Слуга народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Батьківщина», «Європейська солідарність» та «Голос».

«Слугу народу» готові підтримати 43,2% респондентів серед тих, хто визначився і голосуватиме, «Опозиційну платформу - За життя» - 12%, ВО «Батьківщина» - 9,4%, «Голос» - 8,3%, «Європейську солідарність» - 8,2% опитаних.

З урахуванням похибки вибірки також мають шанси подолати прохідний бар'єр 5% партія «Сила і честь» із підтримкою 4,1% голосів та «Громадянська позиція» - 3,9% респондентів.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

Loading...