live

Поплавський відстоює «компроміси» з Росією

ZIK

Народний депутат України Михайло Поплавський вважає: аби закінчити війну на Донбасі, Україна має вийти на прямі переговори з Росією.

Про це він заявив в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK.

Пан Поплавський вважає, що якнайшвидше потрібно затвердити нового міністра закордонних справ, після чого українське дипломатичне відомство повинне активно включитися до підготовки можливої зустрічі з російською стороною.

«Політика – це мистецтво компромісів. Сьогодні потрібно вирішувати. Президент Володимир Зеленський запропонував зустрітися в Мінську. Хто би що не говорив, але ми повинні вийти на прямі переговори з Росією для того, щоб закінчити війну», – зазначив політик.

Також, за його словами, здавалось би, міцна підтримка України міжнародним співтовариством втрачає свою силу, і це видно по ситуації в ПАРЄ. Зокрема він наголосив, що кожна держава захищає свої політичні та економічні інтереси. А в такій ситуації Україні, насамперед, треба покладатися на себе у вирішенні питання миру на своїй землі.

«Я вважаю, що нашому Міністерству закордонних справ потрібно готувати зустріч із МЗС Росії, щоб вийти на компроміс між Україною і Росією. У будь-якому випадку потрібно домовлятися. Війна завжди закінчується миром і потрібно домовлятися, щоб її закінчення відбулося на вигідних для України умовах», – переконаний Поплавський.

Нагадаємо, що на Донбасі протягом минулої доби, 7 липня, внаслідок обстрілів із боку окупантів загинув один військовий зі складу Операції об'єднаних сил, ще двоє отримали поранення та один – бойову травму.Loading...
Loading...
Loading...