Новини » Політика 8 липня, 2019, 14:18
Політолог спрогнозував, як змінюється рейтинг партій за два тижні до вибрів
ZIK
ZIK

Для того, аби провести свою партію в Раду, влітку достатньо буде 600 тисяч голосів. Тому Опоблок з «Партією мерів» проходять. Швидше за все, пройде і «Радикальна партія». «Слуга народу» і «Голос» також зайдуть, бо є запит на нові обличчя. У «Батьківщини» є свій резерв. Також високі шанси є в «Європейської солідарності» та «Опозиційної платформи – За життя».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Кирило Сазонов.

Політолог переконаний, що результат парламентських виборів буде дещо інший, ніж сьогодні прогнозують соціологи.

«За два тижні рейтинги сильно зміняться. По-перше, зараз літо. А влітку явка виборців зазвичай є низькою. Якщо раніше для того, аби провести свою партію в Раду і набрати 5% треба було отримати мільйон голосів, то влітку достатньо буде і 600 тисяч. Тобто Опоблок з «Партією мерів» проходять. Швидше за все пройде і «Радикальна партія Ляшка», якщо і далі буде працювати проти Зеленського. У «Батьківщини» теж є резерв»,– зауважив Кирило Сазонов.

Високий запит на нові обличчя, за словами політолога, також може серйозно  вплинути на зміну рейтингів.

«І тут найбільше набирає «Слуга народу». Хоча через свою незрозумілу, «безхребетну» позицію партія Президента втрачає. Дихає в спину «Батьківщині» партія «Голос». Я впевнений, що «Голос» обійде і «Батьківщину»,  і «Європейську солідарність»»,– додав експерт.

Він також звернув увагу на те, що за останній тиждень зріс рейтинг партій «Європейська Солідарність» та «Опозиційна платформа – За життя». Кирило Сазонов прогнозує, що рейтинг цих двох політсил зростатиме й надалі. 

«Зараз набирають рейтинг «Європейська солідарність» і «Опозиційна платформа – За життя». Вони не шукають нових виборців, а мобілізують старих. Тому їхній рейтинг зростатиме»,– прокоментував Сазонов.

Нагадаємо, згідно з результатами ролінгового дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б партії «Слуга народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Батьківщина», «Європейська солідарність» та «Голос».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 12:47 :50