live

Ексміністр звернувся до Зеленського із запитанням про МВФ

ZIK
загрузка...
загрузка...

Нам досі не відома позиція Зеленського щодо найважливіших економічних питань країни. Він навіть не бачить, що робить керівництво, яке відходить, на своїх посадах. А воно щодня позичає великі суми грошей.

Про це в ефірі програми «Кінець дня»  на телеканалі ZIK заявив політик, колишній міністр економіки України (у 1997–1998 рр.) Віктор Суслов.

Ексміністр економіки наголосив: президент Зеленський повинен мати чітку позиція щодо міжнародної та внутрішньої економічної політики країни.

«У чому проблема Зеленського? Він не може визначитися зі своїм ставленням до меморандуму, що підписаний між Україною та МВФ. Там стоїть підпис попереднього президента Порошенка, аде досі не зрозуміло, чи готовий Зеленський переписати цей меморандум», – зауважив Суслов.

Також, додає він, президент досі не озвучив своєї позиції щодо цін на газ і комунальні послуги.

«Тобто він досі не визначився стосовно найважливіших економічних питань країни. У нього немає сталої позиції. Ну, прозвучала ідея про те, що нам потрібна нова програма з МВФ, але, вибачте, ми ще два транші зі старої програми не отримали.

Тому можна зробити висновок, що в Зеленського немає власної позиції щодо економічних питань. Він навіть не бачить, що робить керівництво, яке відходить, на своїх посадах. А воно щодня позичає великі суми грошей. Тому в нас і відбувається штучне зміцнення гривні. Це не дуже позитивна тенденція», – підкреслив Віктор Суслов і наголосив, що Зеленський – не Голобородько, тож найближчим часом він повинен представити реальну економічну карту країни.

Нагадаємо, Володимир Зеленський зізнався, що його цікавить не боротьба з корупцією.

Loading...
Loading...
Loading...