Новини » Політика 7 липня, 2019, 16:10
ОБСЄ ухвалила резолюцію проти «Турецького потоку» і «Північного потоку-2»
ОБСЄ
ОБСЄ

Комітет з політичних питань і безпеки Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) прийняла резолюцію щодо енергетичної безпеки в Європі, де згадуються газопроводи «Північного потоку-2» і «Турецький потік». В ОБСЄ вважають, що будівництво «Північного потоку-2» і «Турецького потоку» може стати методом примусу держав.

Про це повідомляє РБК-Україна.

В документі резолюції вказані російські проекти, які визнані потенційним засобом економічного і політичного примусу залежних від поставок держав. Поправка про включення пункту, що стосується «Турецького потоку» і «Північного потоку-2», в резолюцію «Енергетична безпека в регіоні ОБСЄ» парламентарія Рути Милюте була запропонована американською делегацією.

Американський конгресмен Лі Зелдин заявив, що мова йде про зростання опори на одне із джерел енергоресурсів. Через це можуть постраждати їхні партнери з Центральної та Східної Європи. Він пояснив, що «Турецький потік» підвищить здатність РФ виявляти вплив на інші країни, а це може привести до негативних наслідків.

«Ми думаємо, що демократичні інститути не можуть бути заручниками енергопостачань, пов’язаних з «Північним потоком-2» і «Турецьким потоком», – заявив Зелдин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 03:17 :13