У США після землетрусу в одному з округів оголосили надзвичайний стан

Губернатор штату Каліфорнія Гевін Ньюсом оголосив надзвичайний стан в окрузі Сан-Бернардіно після другого потужного землетрусу впродовж останніх двох днів.

Про це повідомляє агентство Известия з посиланням на телеканал CNN.

Сейсмологи не виключають повторення землетрусу магнітудою 7 або більше балів. За даними Люсі Джонс з Каліфорнійського технологічного інституту, вірогідні повторні поштовхи.

На думку Джонс, землетрус магнітудою 6,4 бали, який стався 4 липня, був попереднім, тоді як землетрус в ніч на суботу магнітудою 7,1 - основним.

У Сан-Бернардіно проживають понад 2 млн осіб.

Про другий потужний землетрус за тиждень магнітудою 7,1 в штаті Каліфорнія раніше в суботу повідомило Associated Press. Землетрус стався о 20:19 за місцевим часом приблизно за 240 км від Лос-Анджелеса.

Місцева влада повідомила, що пошкоджено будівлі, але серйозних руйнувань немає. За інформацією начальника пожежної служби округу Керн Девіда Уїтта, багато жителів штату викликали швидку допомогу після землетрусу, але жертв або важких травм немає.

Епіцентр землетрусу, що стався 4 липня, знаходився на глибині близько 8,7 км в районі округу Сан-Бернардіно, а підземні поштовхи можна було відчути в Лас-Вегасі і в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, Канада пережила одразу три потужні землетруси.

Loading...