Новини » Політика

У «Свободі» помітили, що Богдан дивиться крізь «російську картину світу»

ZIK

Українці хотіли почути думку президента Зеленського, зокрема з гуманітарних та інших питань, адже нині є проблема – керівник держави не озвучує свою позицію або робить це у загальних рисах.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

Коментуючи заяву голови Офісу Президента України Андрія Богдана щодо статусу регіональної мови для російської на Донбасі, пан Іллєнко заявив, що його вразив не сам факт того, що топ-посадовець це говорить, а «вразило те, що в нього абсолютно російська картина світу».

«Він реально вважає, судячи з його інтерв’ю, що війна почалася не тому, що Росія напала на Україну спочатку в Криму, потім – на Донбасі, а це сталося через те, що хтось там «прищемляв» російськомовних. Яких російськомовних утискали у Криму? Яких російськомовних утискали у Донецьку? Там усе було створено, щоб української мови не було», – заявив Андрій Іллєнко.

Нардеп продовжив: «Чим відрізняється ситуація у Донецьку й Маріуполі в цьому контексті? Тільки тим, що в Донецьку окупація російська, а в Маріуполі, на щастя, ні, але в пана Богдана, очевидно, модель світу з російських телеканалів, на жаль».

Андрій Іллєнко додав, що українці хотіли почути думку самого президента Зеленського, зокрема з гуманітарних питань.

«Бо сьогодні є проблема – ми часто не знаємо позицію президента, він її не озвучує або озвучує в дуже загальних рисах», – заявив нардеп.

Як повідомляли, у ВР шоковані заявами Офісу Президента про статус для російської мови на Донбасі.Loading...