Поплавський відреагував на справу щодо Ющенка

ZIK

На місці Генпрокуратури я би не робив таких заяв в ефірах для громадськості. Коли є рішення суду, от тільки тоді можна це виносити на загал.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив кандидат у народні депутати від Аграрної партії, народний артист України Михайло Поплавський.

Михайло Поплавський, коментуючи справу проти Ющенка, якого звинувачують в розтраті майна, зазначив, що справа проти колишнього президента – це піар Генпрокуратури та намагання відволікти увагу від інших провальних справ.  

«Можна погратися в ці ігри. Але я переконаний, що сьогодні з шухляд витягають якісь старі теми. Можливо, йде відволікання від чогось важливішого», – вважає гість програми.

На думку Михайла Поплавського, зараз справу Ющенка потрібно відкласти, а вже після виборів, у спокійній ситуації, потрібно з нею розібратися.

Також, переконаний Поплавський, без рішення суду такі теми не можна виносити в ефіри й обговорювати.

«Сьогодні я би не робив таких заяв в ефірах для громадськості. Коли є рішення суду, от тільки тоді можна це виносити на загал»,– зауважив Поплавський.

Артист додав, що ставиться до Віктора Ющенка з повагою і вважає його великим українцем, моральним авторитетом та лідером нації.

«Я ставлюся до нього як українець до українця, який дуже багато зробив для України»,– підкреслив Михайло Поплавський.

Як повідомлялось раніше, Генеральна прокуратура вимагає в суду арештувати майно колишнього президента України Віктора Ющенка. Його звинувачують в розтраті майна.

Loading...