Новини » Політика

Кримінал на Ющенка: Молчанов спитав, чому в ГПУ забули про скандал в Укроборонпромі

ZIK

На фоні підозри для Віктора Ющенка у розтраті майна виглядає дивно, чому ГПУ не хоче зайнятися скандалом в Укроборонпромі.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Кирило Молчанов.

Політолог прокоментував інформацію про те, що ГПУ просить заарештувати майно Віктора Ющенка. Пан Молчанов зауважив, що його дивує, чому в ГПУ різко прозріли щодо особи Ющенка і дій, яким більше 10 років. На його думку, мабуть, це виключно інформаційний хід, щоб відволікати увагу суспільства від нагальних проблем, від того, що накопичилося за останні п’ять років.

«Чому згадали про Ющенка та Межигір’я в 2019 році, коли чомусь навіть при Порошенку не було питань до третього Президента України. Навіщо вони взагалі почали цікавитися людиною, яка вже давно перебуває за політичними процесами України? Він не є політичним гравцем, не є власником якоїсь фінансово-промислової групи, він по суті досить безневинна особа», – зазначив політичний експерт.

Зокрема, за його словами, поки не зміниться керівництво ГПУ, жодного руху справ за 2014-2019 роки не буде видно.

«Чесно кажучи, мене дивує, чому ГПУ не хоче зайнятися скандалом в Укроборонпромі і свинарчуками. Чому вони не займуться їх компаньйоном Пашинським, з яким вже була маса скандалів, пов’язаних з оборонкою. А тим часом він легко балотується на Житомирщині і хоче п’ятий раз обратися депутатом. Але якщо не за гратами, то його місце хоча б в кабінеті слідчого», – переконаний Молчанов.

Як повідомлялось раніше, Генеральна прокуратура вимагає в суду арештувати майно колишнього президента України Віктора Ющенка. Його звинувачують у розтраті майна.

Loading...