Новини » Спорт 6 липня, 2019, 0:35
«Динамо» у контрольній грі на зборах в Австрії розгромило місцевий «Ваккер»
Новачок київського «Динамо» Олександр Караваєв відзначався активністю у товариській грі з австрійським «Ваккером» / ua-football.com

Футболісти київського «Динамо» провели другий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Австрії. Поєдинок «біло-синіх» з тамтешнім клубом «Ваккер» з Інсбруку завершився з рахунком 3:0 на користь киян.

Два різних тайми провели кияни, залишивши неоднозначні враження від цієї гри, пише ua-football.com. Звичайно, перемога «Динамо» не викликає сумнівів, чудовий старт видали «біло-сині», буквально обрушившись на австрійців. Тон у зустрічі задавав Караваєв, який на своєму правому фланзі організував кілька атак, одну з них сам і завершив – 1:0. Швидкий гол допоміг в подальшій боротьбі.

Необхідно відзначити і лівий фланг, де Вербич виділявся активністю і часто брав гру на себе. Зовсім не випадково словенець забив другий м’яч у грі. У показовій комбінаційній і злагодженій грі «Динамо» істотно домінувало. У порівнянні з вчорашнім матчем помітний прогрес у «біло-синіх».

До розгромного рахунок довів Гармаш, який опинився першим на підборі і пробив в дальній кут. У цій атаці Вербич вивів Соля на ворота, але Фран пробив в голкіпера, а Денис підібрав м’яч і завершив комбінацію – 3:0.

Другий тайм вийшов експериментальним, тренери зробили багато очікуваних замін, підопічні Хацкевича відпрацювали гру в обороні, а також гру на контратаках. Де Пена не реалізував вихід один на один, добре пробивали Андрієвський, Русин і Цитаїшвілі, але рахунок більше не змінювався. Більшу частину ігрового часу в другому таймі йшла тактична і позиційна боротьба.

Команда Хацкевича, нарешті, показала досить непогану гру, хоча і тільки моментами виглядала впевненою і зібраною. Поступово кияни набирають форму і втягуються в новий сезон. Залишається тільки одне питання – чи міг «Ваккер», який в цьому році вилетів з австрійської Бундесліги, дати серйозне навантаження «Динамо»? Суперник явно поступався в класі «біло-синім».

Додамо, що у вівторок, 9 липня, «Динамо» проведе ще один контрольний поєдинок на зборі в Австрії. Суперником «біло-синіх» стане місцевий ФК «Цирль». Матч відбудеться в містечку Оберперфус.

Футбол. Чоловіки. Контрольний матч

«Динамо» (Київ, Україна) – «Ваккер» (Інсбрук, Австрія) – 3:0 (3:0)

5 липня. Імст (Австрія).

Голи: Караваєв 13, Вербич 21, Гармаш 45.

«ДИНАМО» (стартовий склад): Нещерет, Кадар (Алібеков, 46), Кендзьора (Караваєв, 67), Бурда (Миколенко, 67), Шабанов, Гармаш (Шапаренко, 67), Шепелев (Андрієвський, 67), Вербич (Де Пена, 46), Кадірі (Сидорчук, 67), Караваєв (Цитаїшвілі, 46), Соль (Русин, 46).

2019-08-23 01:25 :57