live

Через 10 років: резонер Бужанський звернувся до українців щодо нової еліти

ZIK

На сьогодні маємо те, на що заслужити. А ті, які кращі, їх ми за руку у вересні поведемо до школи й будемо водити туди ще 5-10 років. От виростимо із них добрих, розумних, чесних людей, і вони зроблять нашу країну кращою.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив блогер Макс Бужанський.

Макс Бужанський наголосив, що українці самі привели до влади Президента Зеленського, відтак, самі за це повинні відповідати. Разом з тим, зазначив блогер, після Петра Олексійовича залишився «важкий спадок», і щоб розібратися в ньому, потрібен певний час.

«І я сподіваюся, що цей час буде витрачено з користю», – підкреслив Макс Бужанський.

Він додав, що зовсім скоро в українці обиратимуть й депутатів, за яких також  будуть відповідати. 

«І на сьогодні маємо те, на що ми заслужити і чого ми досягли. А ті, які кращі, їх ми за руку у вересні поведемо до школи й будемо водити туди ще 5-10 років. Виростимо із них добрих, розумних, чесних людей, які зроблять нашу країну кращою.

Але до цього потрібно йти поступово. Одразу воно не з’явиться. Тому навчайте своїх дітей і у нас все буде добре. Через 10 років», – підсумував Макс Бужанський.   

Нагадаємо, 21 липня в Україні заплановані позачергові вибори до Верховної ради. Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б партії «Слуга народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Батьківщина», «Європейська солідарність» та «Голос».

«Слугу народу» готові підтримати 43,2% респондентів серед тих, хто визначився і голосуватиме, «Опозиційну платформу - За життя» - 12%, ВО «Батьківщина» - 9,4%, «Голос» - 8,3%, «Європейську солідарність» - 8,2% опитаних.

З урахуванням похибки вибірки також мають шанси подолати прохідний бар'єр 5% партія «Сила і честь» із підтримкою 4,1% голосів та «Громадянська позиція» - 3,9% респондентів.

Водночас «Опозиційний блок - Партію миру та розвитку» готові підтримати 2,2% тих, хто визначився і має намір голосувати, за Радикальну партію Олега Ляшка готові голосувати 2,1%, ВО «Свобода» набирає 1,8% підтримки, «Українська стратегія Гройсмана» отримує 1,6% підтримки, «Об'єднання «Самопоміч» - 1,2%.

Решта партій набрала б менше ніж 1% голосів респондентів.

 

Loading...
Loading...
Loading...