live

«Звихнулись!»: Кравчук прокоментував реакцію світу на українське питання

ZIK

Держави світу зовсім не реагують на українське питання. Жоден із пунктів Будапештського меморандуму навіть не обговорюється, ПАРЄ ухвалила сім постанов і поверненням РФ усіх їх порушила. Таке враження, що всі просто «звихнулися».

Про це в ефірі проекту «Народ проти» в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України, перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Висловлюючи пораду Володимиру Зеленському щодо поведінки з Росією, зокрема після повернення її в ПАРЄ, він наголосив: будь-хто з керівників, коли не знає, що робити, повинен захищати національні інтереси.

«Що входить в національні інтереси, ми всі вже знаємо. Та далі починається кухня. Є елементарна службова етика, її ніде не виписано, однак, коли, скажімо, вирішується питання з державою-агресором, міністр не може нехтувати конституційними обов’язками президента», – вважає Кравчук.

Водночас, дивлячись на останні події, він наголосив: таке враження, що світ «звихнувся».

«Рада Європи ухвалює сім постанов і всі порушує, Мінські угоди ухвалили підписали і теж порушуються», – обурювався Кравчук.

До всього він зауважив: Будапештський меморандум містить шість пунктів, жоден із яких також не виконаний, вони навіть не обговорюються.

«Я задаю питання: для чого ми це все піднімаємо, а держави світу на це зовсім не реагують. Звихнулись», – резюмував Леонід Кравчук.

Як повідомлялося, 25 червня ПАРЄ ухвалила резолюцію, яка забезпечує безумовне повернення Росії до організації без виконання нею міжнародних зобов’язань.Loading...
Loading...
Loading...