Новини » Економіка 5 липня, 2019, 5:15
ЄІБ готовий виділити Україні 110 мільйонів євро на нові «електрички»

У Запорізькій і Дніпропетровській областях можуть з’явитися нові електрички. Гроші на оновлення залізничного транспорту готовий надати Європейський інвестиційний банк.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Ми готові інвестувати кошти банку в поліпшення приміського сполучення. Але для того, щоб інвестиції мали стабільний характер, мають бути технічні зміни», – говорить провідний економіст Європейського інвестиційного банку Пірс Вікер.

На приміських пасажирських перевезеннях Запорізької області щороку обслуговується близько 7,5 мільйона пасажирів. При цьому, середній вік електричок – близько 30 років.

Буквально через кілька років залізничний транспорт морально застаріє настільки, що не відповідатиме вимогам перевезень пасажирів. Крім того, європейці відзначають, що в Україні занадто багато зупинок і електрички їдуть зі швидкістю, яка вдвічі менша, ніж в Європі. Не відповідають вимогам і перони.

«Проект, який ми сьогодні розглянемо, пропонує не тільки оновлення рухомого складу, а й також системні зміни в організації пасажирських перевезень. Пілотними регіонами для проекту обрано Запорізьку і Дніпропетровську область», – сказала заступник директора Департаменту інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» Юлія Гуреєва.

У разі, якщо домовленості буде досягнуто, то на початковому етапі буде закуплено 8 нових електромашин. Європейці готові інвестувати 110 млн євро.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 04:05 :00