Новини » Події 5 липня, 2019, 2:45
В окрузі на Чернігівщині висунули трьох кандидатів з однаковими ПІБ

У Чернігівській області, в окрузі №207 балотуються троє кандидатів з однаковими прізвищами, іменами та по батькові.

Серед 19 кандидатів, які зареєстровані у виборчому окрузі №207, прізвище, ім’я та по-батькові трьох повністю співпадають – Євлахов Анатолій Сергійович, повідомляє УНІАН.

Усі вони народилися у квітні, але в різні роки. Один з них є чинним народним депутатом, обраним у 207-му окрузі.

Наприкінці червня представники Громадянської мережі ОПОРА повідомили, що двом Євлаховим ЦВК відмовила у реєстрації. За інформацією координаторки спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Чернігівській області Наталії Висіканець, до ЦВК заяви про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації їх кандидатами в народні депутати в ОВК № 207 подали громадяни України Євлахов Анатолій Сергійович, 18 квітня 1962 року народження (до 8 травня 2019 року – Галанчук Олександр Сергійович) та Євлахов Анатолій Сергійович, 15 квітня 1998 року народження (до 8 травня 2019 року – Мельниченко Тадеуш Сергійович).

«Вони є «двійниками» Анатолія Євлахова, який балотується по округу №207 (і був обраний у цьому окрузі народним депутатом). Євлаховим-двійникам ЦВК відмовила у реєстрації, оскільки вони не подали у документах актуальні номери телефонів. За таких обставин автобіографії зазначених осіб вважаються не поданими, і ЦВК відмовила в реєстрації кандидатів», – сказала Висіканець.

Однак зараз на сайті ЦВК інформація про цих кандидатів подана як про зареєстрованих. Датою їх реєстрації вказано 2 липня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 12:18 :21