Скандали та непрофесійність вдарять по рейтингах: політолог назвав, які партії «під прицілом»

ZIK

Частина виборців розчарується у партіях «Слуга народу» та «Голос» через скандали та непрофесійність.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Воля.

Експерт, коментуючи результати останніх соціологічних опитувань, звернув увагу на те, що рейтинг партії «Слуга народу» знизився на 5-6%. Він нагадав про нещодавній публічний виступ лідера партії «Голос» Святослава Вакарчука, з якого всі жартували, і спрогнозував, що такі прояви нефаховості можуть вдарити по рівню підтримки цієї політичної сили.

«А в партії Зеленського теж свої скандали з’являються. От дивіться, офшорний скандал для Богдана, розслідування минулого тижня з’явилося. Це б’є? Б’є! Оця маніпуляція з тим, що Адміністрацію в Офіс перейменували. Це чесно? Це нечесно. Крім того, неоднозначні заяви щодо програмних цілей. Тому я не виключаю, що якась частина виборців розчарується у партії «Слуга народу» через скандали та натяки на скандали, через непрофесіоналізм тощо. І у Вакарчука те саме», – заявив Володимир Воля.

Політолог зауважв, що зростання рейтингу «Голос» Вакарчука призвело до зниження підтримки партії Ігоря Смешка «Сила і честь».

Нагадаємо, директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович заявив, що у президентській партії «Слуга народу» фіксується падіння рейтингу, проте воно некритичне.

Додамо, 21 травня Президент Володимир Зеленський видав Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів. Указом він призначив позачергові вибори до ВРУ на 21 липня 2019 року.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...