Новини » Світ 5 липня, 2019, 20:29
Радбез ООН відреагував на авіаудар по притулку для нелегалів у Лівії – знову «глибоко стурбований»

Рада безпеки ООН засудила напад на центр утримання біженців в Лівії, а також закликала сторони до припинення вогню.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення постійного представництва Франції при ООН в Twitter.

Як повідомляється, в Радбезі ООН також закликали сторони до повернення до політичного діалогу і повного допуску гуманітарних організацій.

«Члени Ради безпеки засуджують напад на центр утримання біженців поблизу Тріполі 2 липня, який призвів до загибелі 56 і поранення понад 130 людей. Члени Ради безпеки наполягають на необхідності всім сторонам негайно деескалюваты ситуацію і дотримувати припинення вогню», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, Рада безпеки вимагає повернення до політичної медіації зусиллями ООН, що підтверджує повну підтримку представника генерального секретаря ООН в Лівії Гассана Саломе і нагадує, що «міцний мир і стабільність у Лівії будуть досягнуті тільки завдяки політичному рішенню».

«Члени Радбезу ООН висловлюють глибоку стурбованість погіршенням гуманітарної ситуації в Лівії і закликає всі сторони надати гуманітарним організаціям повний доступ», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що 3 липня в результаті авіанальоту на табір біженців в столиці Лівії Тріполі загинули не менше 44 осіб. Загиблими є переважно африканські мігранти, які прямували в Європу. В таборах, подібних тому, який потрапив під авіаналіт, знаходяться тисячі біженців і вони під контролем уряду Лівії.

Крім того, з початку бойових дій в околицях столиці Тріполі загинули 607 осіб, у тому числі 40 мирних жителів і не менш 3261 осіб, в числі яких 117 мирних жителів отримали поранення.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 13:13 :17