Новини » Політика 5 липня, 2019, 8:08
Путінські умови: У «Слузі народу» чекають на «зворотну відповідь» Росії і терористів
ZIK
ZIK

Важко вести прямі перемовини з людиною, яка розпорола тобі живіт і засунула туди руку. Але ми зробили перший крок в сторону демонстрації того, що справді налаштовані припинити цей конфлікт.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» Дмитро Наталуха.

Гість програми наголосив, що перемовини із державою, яка прийшла до нас з війно, вести важко, але Президент Зеленський продемонстровав, що задля припинення бойових дій на Донбасі він готовий до цього.

«Важко вести прямі перемовини з людиною, яка розпорола тобі живіт і засунула туди руку. Важко. Це не перемовини. Але ми зробили перший крок в сторону демонстрації того, що ми справді налаштовані припинити цей конфлікт.

І розмежування «Станиці Луганської», розведення там військ, – це був перший реальний крок, який продемонстрував намір припинити вогонь, припинити цю війну і почати шукати способи виходу з неї»,– заявив кандидат у народні депутати від «Слуги народу».

Задля припинення війни, додав Дмитро Наталуха, нова команда «запустила» Нормандський формат.

«І незабаром в рамках цього формату мають відбутися перемовини. Також було повернуто Кучму у переговорну групу. Він також долучився. Його вклад в цю роботу ми сьогодні можемо побачити. Тобто цей процес іде. Він іде повільно. Але краще робити маленькі кроки, ніж займатися «шапкозакиданням», як це було останні 5 років. Розповідалися якісь пафосні промови про якість небилиці»,– наголосив політик.

Дмитро Наталуха підкреслив, що для того, аби остаточно закінчити війну на Донбасі, спершу потрібно вирішити інші питання, зокрема, видачі заручників та обміну військовополонених.

Тому, заявив представник «Слуги народу», як зі сторони Росії, так і зі сторони терористів, вони будуть чекати зворотної відповіді.  

Як повідомлялось раніше, 26 червня штаб операції Об’єднаних сил повідомив про перший етап відводу українських підрозділів під наглядом місії ОБСЄ у Станиці Луганській.

Згодом спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявила, що розведення сил і засобів на ділянці в районі Станиці Луганської завершилось.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 14:54 :36