Новини » Політика 5 липня, 2019, 21:46
Поплавський обурився преференціям партії Саакашвілі: Це порушення закону!
ZIK
ZIK

Саакашвілі поставили автоматично 22-м номером. Але це є порушенням закону. Тому якщо суд прийняв рішення на користь Аграрної партії, то нам не потрібно закидати, що ми щось не те робимо.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив кандидат у народні депутати від Аграрної партії, народний артист України Михайло Поплавський.

Михайло Поплавський пояснив, що Аграрна партія вирішила подати позов до суду щодо проведення ЦВК повторного жеребкування партій для визначення їхньої черговості у виборчому бюлетені через те, що під час проведення жеребкування не були присутні суб’єкти усіх політичний партій.

Відтак, наголошує Поплавський, якщо Україна – демократична держава, то всі процеси мають бути демократичними.

«А якщо Саакашвілі поставили автоматично 22 номером, то це є порушення закону. Не можна так робити», – підкреслив кандидат у народні депутати.

Окрім цього, Михайло Поплавський зазначив, що всі аграрії країни підтримали такий позов Аграрної партії.

«Аграрії нашої країни вважають, що і ЦВК, і народні депутати, і судді повинні виконувати рішення судів. Є закони, які усі мають виконувати. Є і процедура жеребкування, яка визначає, що мають бути присутні всі суб’єкти виборчого права. А отримавши таке рішення суду, ми побачили, що ЦВК порушила закон», – підкреслив артист.

Тому Михайло Поплавський відкидає всі звинувачення стосовно спроби зірвати позачергові парламентські вибори.

«Якщо суд прийняв рішення на користь Аграрної партії, то нам не потрібно закидати, що ми щось не те робимо. Ми маємо право. Як і кожен суб’єкт виборчого процесу», – підсумував гість програми.

Як повідомлялося, Шостий апеляційний адміністративний суд змусив Центральну виборчу комісію провести повторне жеребкування партій для визначення їхньої черговості у виборчому бюлетені.

Натомість у ЦВК заявили, що будуть оскаржувати це рішення суду і наголосили, що на сьогоднішній момент видрукувано фактично 5 млн бюлетенів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 18:37 :28