Новини » Політика 5 липня, 2019, 20:41
Довкола України склалася найгірша безпекова ситуація з 1930-х років, – Михальчишин
ZIK
ZIK

Коаліційна політика – це те, чого потребує Україна на заміну міжнародним організаціям і глобальному порядку, що зазнав краху.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер Юрій Михальчишин.

Коментуючи події у ПАРЄ, Юрій Михальчишин зауважив, що жодних «європейських цінностей», про які говорили пропагандисти із різних політичних таборів, не існує, натомість є єдині цінності – суверенітет, самоповага, самодостатність, національний егоїзм тощо.

«А нам презентували ідеологічну жуйку з якихось абстракцій – права людини, демократичний устрій, якісь критерії ПАРЄ, Венеційська комісія з верховенства права тощо. А практика показує, що коли доходить до реальної політики… , тоді працюють зовсім інші механізми. А реальність є така: у нас є, дійсно, повний крах вітчизняної зовнішньої політики, у нас є повний крах вітчизняної дипломатії, у нас є неспроможність у команди нинішнього президента залучити всі сили із різних таборів, щоб консолідувати якийсь єдиний центр прийняття рішень на міжнародній арені. Поки що ми не бачимо доказів протилежного», – заявив Юрій Михальчишин.

Резонер продовжив: «У нас є ситуація у світі, коли довкола нас найгірша з 1930-х років безпекова ситуація. Той світовий порядок, який виник 1945 року, зараз розвалився. Тому апелювати до ПАРЄ, до ОБСЄ, навіть до ООН – це те саме, що запитувати думку алкоголіків за рогом біля сусіднього ЖЕКу».

Натомість Росія, наголосив він, займається коаліційною політикою. Юрій Михальчишин радить Україні і собі будувати двосторонні союзницькі взаємини, зокрема, спочатку із Литвою, Польщею, Великою Британією.

«Коаліційна політика – це те, що ми потребуємо на заміну тим міжнародним організаціям і глобальному порядку, який зазнав крах», – вважає Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила рішення про підтвердження повноважень делегації РФ без жодних обмежень, попри порушення ними принципів Ради Європи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:50 :33