Новини » Політика 4 липня, 2019, 14:52
Заява Путіна про умови діалогу, – експерт-міжнародник вбачає імітацію готовності
ZIK
ZIK

Заяви президента РФ Володимира Путіна свідчать про імітацію готовності до діалогу.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявила експерт-міжнародник Юлія Осмоловська.

Експерт, коментуючи вимоги президента РФ Володимира Путіна до українського президента Володимира Зеленського, зауважила, що йдеться про імітацію готовності до діалогу.

«Сторони говорять мовою ультиматумів, унеможливлюючи будь-які контакти … Це заочне пікірування позицій. Якби у сторін було бажання з’ясовувати усі ті речі, яким чином українська сторона бачить виконання цих Мінських угод, яким чином вона планує вести діалог із непідконтрольними територіями, з громадянами, то все це можна було б обговорювати якраз під час безпосередніх контактів і переговорів. А коли це виставляють як умову до переговорів, я це трактую як неготовність і небажання ні однієї, ні іншої сторони реально вирішувати справи», – вважає Юлія Осмоловська.

З її слів, у тому разі, якщо важливий результат, ховатися за «статусні «фішки», хто кому перший зателефонує», не слід.

«Якщо президент Зеленський дійсно зацікавлений вирішувати питання, то тут треба використовувати всі можливі заходи для того, щоб виходити на діалог із російською стороною і просуватися у напрямі якогось вирішення», – вважає вона.

Як повідомляли, президент РФ Володимир Путін хоче, аби Президент України Володимир Зеленський вів прямі переговори з представниками російської окупаційної влади на Донбасі і не називав їх сепаратистами.

Радник команди Президента України Володимира Зеленського з політичних питань Микита Потураєв відповів на умови президента РФ Володимира Путіна для діалогу з Зеленським.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 23:03 :21