Українці мають показати світові, що засуджують події у ПАРЄ, – Старостенко

ZIK

Українське суспільство має об’єднатися, виступити єдиним фронтом і демонструвати міжнародній спільноті, що серйозно налаштоване засуджувати те, що відбулося минулого тижня у ПАРЄ.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«На мою думку, дії спікера Верховної Ради Андрія Парубія, це все-таки певний політичний демарш, після того, що відбулося минулого тижня у ПАРЄ. Зрештою, був коментар МЗС, що у статуті є чітко визначені рішення органів Ради Європи, які є обов’язкові до виконання і які не обов’язкові до виконання. Я вважаю, що обурення спікера парламенту правильне – не може бути подвійних стандартів. Минулого тижня деякі рішення стали не обов’язковими до виконання, то можливо необов’язковим є і запрошення для спостерігачів ПАРЄ», – зазначила Ганна Старостенко.

Вона також підкреслила, що українське суспільство повинне і продемонструвати міжнародній спільноті, що серйозно налаштоване засуджувати дії ПАРЄ, скеровані на повернення Росії.

 «Я підтримую таке рішення спікера парламенту тому, що ми маємо зараз боротися і стояти єдиним фронтом проти російської агресії, яка посилилася, і проти антиукраїнського реваншу, що відбувається на всіх фронтах. Я переконана, що сьогодні українське суспільство має об’єднатися, виступити єдиним фронтом і демонструвати міжнародній спільноті, що ми серйозно налаштовані засуджувати те, що відбулося в ПАРЄ. Я підтримую цей крок і думаю, що це правильно», – акцентувала заступниця голови Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, МЗС заявило, що Верховна Рада не зобов‘язана запрошувати ПАРЄ спостерігати за виборами.Loading...