Український демарш у Раді Європи розв’язав руки РФ, – Загородній

ZIK

Політичний експерт Тарас Загородній переконаний, що спікеру українського парламенту не варто було скасовувати запрошення на вибори спостерігачам ПАРЄ. На його думку, варто було просто обмежити присутність на виборах спостерігачів від РФ.

Таку думку він висловив в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Достатньо було б, щоб на українських виборах не були присутні російські спостерігачі. Рвати зв’язки у такій ситуації вважаю недоцільним, бо вести діалог із Європою все одно потрібно, щоб не відбувалося», – підкреслив політичний експерт.

 

Тарас Загородній також вважає, що українській делегації не варто було покидати Раду Європи, оскільки це, фактично, розв’язало руки Росії.

«Також я не вважаю правильним кроком те, що наша делегація покинула Раду Європи. Це лише розв’яже руки росіянам, які і далі сіятимуть свою пропаганду. Треба бути у середині системи, щоб боротися проти російської навали. Тому що у протилежному випадку Росія це використає проти нас. Зокрема, буде натякати: з Україною нема чого домовлятися, давайте будемо розмовляти з Росією. Тому достатньо було сказати, що ми не прийматимемо спостерігачів з Російської Федерації», – вважає експерт.

Політолог, однак, переконаний, що такі дії української делегації не вплинуть на визнання результатів дочасних парламентських виборів ПАРЄ.

Нагадаємо, заступниця голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, заявила, що українці мають показати світові, що засуджують події у ПАРЄ.

 Loading...