Турчинову не подобається ідея легалізації медичної марихуани

Марихуана. Фото: pixabay.com

Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов виступає проти легалізації медичної марихуани в медичних цілях, бо вона сприятиме поширенню наркоманії в суспільстві.

Про це він написав у Twitter.

«Ухвалення Закону № 10313, яким пропонують легалізувати канабіс, сприятиме поширенню наркоманії у суспільстві. «Всеукраїнський Собор» виступив проти легалізації, культивування та обігу наркотичних засобів, що передбачено в законопроекті № 10313», – написав він.

Він додав, що опублікував звернення до Ради та спікера Андрія Парубія, де йдеться, що закон призведе до збільшення кількості наркозалежних.

На його думку, право людини на життя містить в собі свободі від наркозалежності.

Тому він переконаний, що навчальні заклади не можуть проводити наукові дослідження із «травою», бо це наростить обіг наркотиків.

Нагадаємо, У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який врегульовує використання канабісу для потреб медицини та науки. Проект закону подано за підписами 102 народних депутатів, а серед його ініціаторів Георгій Логвинський, Мустафа Джемілєв, Рефат Чубаров та інші.

Автори петиції вимагають врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісу при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту та ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, хореї Гетінгтона, герпесу, виразок, втрати ваги під час СНІДу, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу та багатьох інших важких хвороб.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун вважає, що використовувати канабіс у медицині «з певними застереженнями» є нормальною світовою практикою.

Loading...