Польща прокоментувала чутки про підтримку РФ в ПАРЄ

detector.media

Міністерство закордонних справ Польщі спростувало інформацію про те, що делегація республіки голосувала за повернення Росії у Парламентську асамблеї Ради Європи.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу МЗС Польщі.

Зовнішнє відомство заявило, що оприлюднена раніше інформація про голосування польської делегації – неправдива.

«Польща незмінно підкреслює, що незаконна діяльність Російської Федерації, включаючи окупацію і анексію Криму, робить Російську Федерацію державою, відповідальною за кризу в Раді Європи», — наголосили в польському МЗС.

Зазначається, що у травні в Гельсінкі на засіданні міністри не ухвалювали рішення про повернення Росії до роботи Парламентської асамблеї Ради Європи. Зокрема, голосування щодо цього не проводилося, а рішення Комітету міністрів не стосувалося характеру членства будь-якої держави в Раді Європи.

«Відновлення права голосу в Парламентській асамблеї Ради Європи залишається на розсуд Парламентської асамблеї (а не Комітету міністрів)... У зв’язку з тим, що більшість Асамблеї не підтримали висновок про те, що Росія не виконує матеріально-технічних передумов, які дозволяють участь її парламентської делегації в роботі Парламентської асамблеї РЕ, парламентарі з кількох країн, в тому числі з Польщі, оголосили про закінчення участі в сесії», – сказано в заяві.

Як повідомлялось, раніше портал Onet повідомив, що під час засідання Комітету міністрів Ради Європи, польський уряд підтримав декларацію, яка відкрила Росії шлях до повернення в ПАРЄ.Loading...