Саакашвілі обізвав «дегенератом» голову Нацполіції Князєва

ZIK

У Грузії я б навіть швейцаром не взяв керівника Нацполіції Сергія Князєва, але він чомусь начальник поліції. Князєв допустив до того, що прикривалася смерть хлопчика Кирила Тлявова.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політик Міхеїл Саакашвілі.

Пан Саакашвілі вважає, що остання скандальна історія з поліцейськими, коли був убитий хлопчик Кирило Тлявов, показує масштаби безладу, який є в Україні.

«У цій огидній історії всі покривали поліцейських: експертиза, керівники, місцеві чиновники, прокурор, проплачені ЗМІ, які висвітлювали інформацію не на стороні дитини. А керівника Нацполіції Князєва в Грузії я б навіть швейцаром не взяв. Він абсолютний дегенерат, який чомусь начальник поліції», – зазначив Саакашвілі.

За його словами, ця людина допустила до того, що прикривалася смерть дитини. І після того, як таких людей призначають, потім не треба дивуватися, що вони покривають, беруть хабарі і що у всіх сферах управління повний безлад.

«Це реальність, не може людина з таким низьким IQ і такими манерами бути відповідальною перед суспільством. Вибачте, але все наскрізь прогнило. І це не просто так, не тому що вони дебіли і не вміють працювати, вони спеціально це роблять», – наголосив політик.

Зокрема пан Саакашвілі розповів, що вчора спілкувався з власником заправки з Херсону, який сказав, що в його окрузі шість заправок і лише одна зареєстрована.

«Всі інші – під поліцією, прокуратурою, СБУ, податковою. Вони хочуть, щоб був безлад. Він їх годує, але вбиває Україну», – переконаний лідер партії «Рух нових сил».

Нагадаємо, 31 травня до лікарні у Переяслав-Хмельницькому доправили 5-річного хлопчика з тілесними ушкодженнями у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку, внутрішньо-мозкової гематоми, перелому скроневої кістки. Лікарі встановили у хлопчика проникаючі вогнепальні поранення голови. За підозрою у пораненні дитини затримали двох поліцейських, які, перебуваючи напідпитку, вистрелили у дитину.

У понеділок, 3 червня, хлопчик помер у лікарні. Цього ж дня керівник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку. Як покарання попросив відправити його у зону ООС.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...