Новини » Політика 4 липня, 2019, 1:10
Позбутися виборців: Що менша явка, то більше партій буде в Раді, – політолог
ZIK
ZIK

На парламентських виборах явка по Україні буде на рівні 45%. Чим менша явка, тим більше політичних сил пройдуть до Верховної Ради.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив керівник політико-правових програм українського центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович. 

Пан Рейтерович вважає, що результати парламентських виборів певною мірою всіх здивують, бо питання навіть не в тих відсотках, які наводять різні соціологічні компанії, а в тому, якою буде явка.

«Сьогодні я бачив результати явки на виборах в ОТГ, вона була на рівні 45%. Я думаю, що такою буде і явка на парламентських виборах по Україні», – наголосив політолог.

Окрім цього, він зауважив, що при явці 60%, щоб подолати прохідний бар'єр, політичним партіям потрібно набрати мільйон голосів, а при 45% - 600 тисяч. Тобто, на його думку, в новому парламенті буде більше політичних сил, ніж це наразі показують соцопитування.

«Чим меншою буде явка, тим більше політичних сил пройдуть до Верховної Ради. Тому що в абсолютних голосах менший буде прохідний бар'єр. Я думаю, що парламент буде не шести, а семи партійний, тому що згідно деяких опитувань Громадянська позиція стоїть дуже близько  до проходження», – переконаний Рейтерович.

Як повідомлялось, згідно останнього соцопитування, до Верховної Ради мають шанс потрапити «Слуга народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Батьківщина», «Європейська солідарність» та «Голос».

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 14:39 :54