Обшуки на Львівській тютюновій фабриці: Козловський згадав «часи Януковича»

ZIK

До масових обшуків на Львівській тютюновій фабриці причетний працівник СБУ Калюжний. Він. буцім, вирішив згадати часи президента-втікача Януковича і накинутись на бізнес.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив власник тютюнової фабрики Григорій Козловський.

За інформацією журналістів телеканалу ZIK, на підприємстві «Львівська тютюнова фабрика» обшуки тривають уже понад добу. На свої робочі місця не можуть потрапити близько 4 тисяч працівників, вони залишились протестувати під стінами фірми. Обшуки проводять СБУ, НАБУ і Нацполіція.

Окрім того, одночасно із Львівською тютюновою компанією, обшуки проводили і на Дніпропетровщині, в приміщенні компанії «Жовті води».

«В них обшуки закінчились, пояснень жодних немає, претензій теж. Це просто чергове маски-шоу. Калюжний, який працює в СБУ, вирішив згадати часи Януковича, бо і є його вихованцем», – заявив власник Львівської тютюнової фабрики Григорій Козловський.

Він розповів: правоохоронці «забігли» на підприємство і «перерили все вздовж та впоперек». Жодних порушень не виявили.

«Нічого не знайшли, пояснень не надають, вибачатись не хочуть, протоколи уже закривають, основна трактація – жодних порушень немає. Однак, напевно, хтось хотів пропіаритись чи підв’язати нас під якісь замовні історії. Адже прекрасно розуміємо, що тютюновою мафією в Україні є «Філіп Морріс», БіЕйТі, ДжіТіАй. Вони лобіюють певні закони», – заявив Козловський.

Він наголосив: одним із таких є закон про мінімальну ціну тютюнової продукції, який, за словами бізнесмена, вбиває виробників, що «дивом вижили».

«Пан Калюжний – вихованець Януковича, вирішив нам пригадати його часи. Видно, не бачив меседжів від президента про те, що «Альфа», яка зараз бігає із автоматами і  лякає людей, має займатись іншими речами, а не робити маски-шоу», – обурювався Козловський.

Як повідомлялось раніше, Козловський заявляв про те, що конкуренти намагаються дискредитувати Львівську тютюнову фабрику.Loading...