Коцаба: Вишинському поміняли прокурорів, щоб відтягнути суд

ZIK

Прокурорів Кирилу Вишинському поміняли, щоб відтягнути судове засідання до зміни генерального прокурора.

Про це заявив журналіст Руслан Коцаба в ефірі телеканалу Newsone.

«Я думаю, що Кирило Вишинський зараз дуже знакова фігура, щоб його просто віддали в обмінний фонд. Обмінний фонд пропонують в СБУ. І мені пропонували, і Кирилу Вишинському, і Дмитру Васильцову, і Василю Муравицькому, який зараз перебуває під домашнім арештом. У нас склалася така ситуація в країні, що журналістів показово залякують і знищують. Через окремих фігур залякують інших представників преси. Тому не випадково у Кирила Вишинського помінялися прокурори, щоб потягнути час, тому що судді не хочуть бруднити свою репутацію цією замовною справою», – сказав Коцаба.

Також він повідомив, що 25 червня Конституційний суд прийняв рішення, що пункт 5 статті 176 Кримінального кодексу України, а це утримання під вартою, зміниться на домашній арешт. Тому судді розуміли, що його відпустять, і вони взяли відстрочку на два тижні, помінявши прокурорів.

«У мене теж 24 липня чергове судове засідання у справі про державну зраду. У нас однакове звинувачення з Кирилом Вишинським. І судді, і прокурори хочуть дочекатися зміни Генерального прокурора, відповідно це станеться після парламентських виборів, коли буде відомо, хто отримав в парламенті більшість, і швидше за все тоді вже охолонуть апетити «партії війни» і припиниться залякування журналістів, на нас же і нападають, і б'ють під час виконання робочих обов'язків. І ми продовжимо те, чим повинні займатися, а саме, інформувати населення країни про те, що відбувається», – підсумував журналіст.

Як повідомляв Newsone, керівник «РИА Новости Україна» Кирило Вишинський, що перебуває під вартою, коментуючи перенесення засідання суду у його справі на 15 липня, заявив, що у прокуратури немає мети винести об'єктивне рішення – головне завдання, щоб він залишався у в'язниці.

Loading...