Новини » Політика 4 липня, 2019, 8:54
Чи порушив Зеленський Конституцію? Верещук із Гримчаком влаштували суперечку
ZIK
ZIK

Андрій Парубій бравурно розповідає, що Володимир Зеленський не підписав закон про ТСК, проте жодного разу не заявив про порушення Конституції Порошенком.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявила директор центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.

Ведучий поцікавився, чи Володимир Зеленський ветував закон про ТСК. У відповідь пані Верещук зауважила, що не знає, бо на сайті Президента немає інформації про накладення вето.

«Я чула відповідь Стефанчука. Вони з юристами знайшли 10 невідповідностей Конституції України і сьогодні вивчають ці обставини. Якщо є порушення регламенту, то для чого множити неякісні закони, які все одно будуть скасовані Конституційним судом?», – запитала політикиня.

Водночас вона зазначила, що неприпустимо порушувати норму Конституції щодо 15 діб на підписання закону. Проте вона пригадала, що за час свого президентства Петро Порошенко порушив її 121 раз.

«Маю звернутись до пана Парубія, який так бравурно розповідає про те, який поганий президент Зеленський. Я не полінувалася і знайшла, скільки разів порушив Конституцію Порошенко. До цього часу я жодного разу не чула, чому президент Порошенко порушив Конституцію 121 раз. Я хочу почути від пана Гримчака, чому Парубій жодного разу не звернувся до Порошенка з трибуни», – додаоа пані Верещук.

У відповідь заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Юрій Гримчак зазначив, що підтримує пані Верещук. За словами посадовця, це погано, що Порошенко стільки разів порушив Конституцію, проте він думав, що з приходом до влади Зеленського такі порушення вже в минулому.

«Я вважав, що 21 квітня закінчилась не тільки епоха бідності, але й епоха беззаконня. Вважав, що Президент, який обіцяв, що коли порушить закон, то одразу піде, виконає свою обіцянку. А пані Верещук щойно сказала, що він порушив Конституцію», – розповів пан Гримчак.

Проте пані Верещук зазначила, що вона не впевнена, чи Зеленський порушив Конституцію, адже цілком можливо, що таки було накладено вето.

«Не беріть на горло нікого!», – закликала Ірина Верещук.

Нагадаємо, спікер парламенту Андрій Парубій закликав президента Володимира Зеленського надати відповідь щодо закону про тимчасові слідчі комісії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 21:07 :18