Чи міг Порошенко «обіграти» Зеленського? Грановський оцінив шанси

ZIK

Обіграти Володимира Зеленського Петро Порошенко не міг з огляду на тренд, який простежується у цілому світі, та колосальний запит на нові обличчя – чи вони хороші, чи погані.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олександр Грановський.

Нардеп, відповідаючи на запитання про результати голосування на президентських виборах у Харкові та інших містах, де, попри підтримку міськими головами п’ятого Президента Петра Порошенка, городяни більшістю проголосували за Володимира Зеленського, зауважив, що заяви про використання адмінресурсу мерами – це «міф і легенда».

«Не в стані у наших сучасних реаліях, у той час, коли світ за останні кілька років категорично змінився, ніхто не в стані здійснити якийсь тиск на городян і змусити їх голосувати так чи інакше. Це міф, і тим людям, які перебувають при владі, зручно у нього вірити. Їм здається, що вони витратять менше часу на виборчу кампанію», – заявив Олександр Грановський.

Нардеп зауважив, що Петро Порошенко і не міг виграти вибори, і це стало очевидним за три-чотири місяці до виборів, проте, як кожен політик, він мав іти до кінця.

«Але такий тренд сьогодні у світі. Ми не говоримо винятково про український тренд. Так сьогодні відбуваються вибори в усьому демократичному – і не лише – світі. Обіграти Зеленського Порошенко не міг з огляду на тренд і колосальний запит на нові обличчя – чи вони хороші, чи погані», – сказав нардеп.

З його слів, Президент України Володимир Зеленський показує сьогодні строгу позицію.

«Він стоїть, мені здається, у такій чоловічій позиції. Я не хочу сьогодні критикувати, мені не все подобається із того, що я сьогодні бачу», – сказав нардеп і додав, що все ж нині давати оцінку президенту Зеленському дещо несвоєчасно.

Як повідомляли, політтехнолог Дмитро Раїмов вважає, що президент Володимир Зеленський зараз мовчить або говорить загальні фрази, щоб не нашкодити рейтингу партії «Слуга народу».

Читайте більше новин на тему: Вибори-2019

Loading...